Henna Khadi Złoty Blond

37,00 zł
Tax included

100% naturalna, ziołowa farba do włosów siwych nadająca odcień od złotego blondu do czerwono-złotego blondu. Opracowana z myślą o farbowaniu siwych włosów.

Ilość

Henna Złoty Blond to półtrwała farba nadająca włosom odcień od złotego blondu do blondu złoto-czerwonego. Farba daje najlepsze efekty na włosach siwych i bardzo jasnych. Na ciemniejszych włosach będzie widoczny tylko delikatny odcień i blask. Farba nie zawiera rozjaśniaczy i utleniaczy, dlatego nie nada włosom odcienia jaśniejszego niż kolor wyjściowy.

Henna Złoty Blond to nie tylko naturalna koloryzacja, ale również silne odżywienie włosów. Składniki roślinne zawarte w farbie wnikają w strukturę włosów i w widoczny sposób je pogrubiają. Włosy stają się gładsze, silniejsze i lśnią intensywnym blaskiem. Z benefitów odżywczych farby Khadi skorzystają nawet posiadaczki włosów ciemnych, u których koloryzacja nie będzie widoczna. Włosy w odcieniu ciemnego blondu lub jasnego brązu w chłodnej tonacji, uzyskają po koloryzacji cieplejszy odcień. Farbę można stosować w roli odżywki wzmacniającej cebulki, pogrubiającej włosy i dodającej blasku.

Henna Złoty Blond jest jedyną semipermanentną farbą w ofercie Khadi – kolor wypłukuje się po kilku tygodniach. Z tego powodu jest idealnym rozwiązaniem dla osób nieprzekonanych do trwałej koloryzacji, lecz pragnących zmienić coś w swoim wyglądzie. Farbę można stosować z dowolną częstotliwością, ponieważ nie posiada żadnego negatywnego wpływu na włosy.

Zalety stosowania Henny Złoty Blond:
- nadaje jasnym i siwym włosom wspaniały, złoty odcień blondu,
- sprawia, że włosy są lśniące i posiadają wyraźnie większą objętość,
- wzmacnia włosy zniszczone wypełniając ubytki w strukturze, pogrubia włosy,
- zmniejsza wypadanie włosów poprzez wzmacnianie cebulek,
- pozwala na krótkotrwałą zmianę koloru włosów – wymywa się po kilku tygodniach.

 

Waga netto: 100g                                                          
SKŁAD:

Cassia Auriculata Leaf Powder*, Indigofera Tinctoria Leaf Powder*, Lawsonia Inermis Leaf Powder*, Curcuma Longa Rhizome Powder*
* certyfikowany składnik organiczny

BEZPIECZEŃSTWO:

Henna Khadi jest produktem w pełni naturalnym i ekologicznym. Jakość potwierdzona certyfikatem BDIH, który wymaga rygorystycznych kontroli jakości. Produkt jest bezpieczny i nietoksyczny. Przeznaczony się wyłącznie do farbowania włosów na głowie. Podczas przygotowania mieszanki zachowaj ostrożność, aby nie wdychać proszku.

Produkt może być stosowany przez wegan. Farby Khadi mogą być stosowane podczas ciąży i w okresie karmienia piersią.

Nie zawiera żadnych chemicznych środków rozjaśniających, utleniających, konserwujących ani zapachowych. Koloryzację zapewniają wyłącznie składniki roślinne.

Zabezpiecz dłonie i odzież – stosuj foliowe rękawiczki oraz ręcznik aby ochronić ubranie przed trudnymi do usunięcia plamami.

KHA-104
4 Przedmioty
Nowy produkt